Koleżanki i Koledzy,
 
P. Grabowski i A. Żychliński zapraszają członków Klubu Narciarskiego na wspólny wyjazd w dniu 01.06.2019 (sobota) nad jezioro Powidzkie do miejscowości Giewartów, gdzie będzie
 
możliwość zapoznania się ze sprzętem nurkowym, techniką nurkowania oraz zanurkowania na głębokość 2-3 metrów pod naszą fachową opieką.
 
Dysponujemy kompletnym sprzętem, ale jeśli ktoś ma swoją maskę i płetwy to polecamy zabrać.
 
Chętni powinni mieć zdrowe uszy, zatoki czołowe, układ krążenia i oddychania oraz nie być przeziębionym, nie mieć kataru.
 
Zalecamy wziąć strój kąpielowy, klapki, składane krzesełka, stolik, koce, prowiant, napoje ewentualnie grill. Będziemy urzędować na plaży w Giewartowie.
 
Zbiórka chętnych w dniu 1 czerwca 2019 r. o godz. 8:00 na parkingu OBI przy ul. Szparagowej w Łodzi. Wyjazd jest planowany na godz. 8:30. Jedziemy swoimi autami, ale zalecamy dogadać się i zabierać do auta po 3 - 4 osoby - koszty przejazdu będą tańsze (autostrada 18 zł.).
Zapisywać się na wyjazd proszę u kolegi Prezesa KN lub kolegi P. Grabowskiego, do dnia 17.05.2019.
Ze względów organizacyjnych jesteśmy w stanie ogarnąć 30 osób, dlatego kto pierwszy ten lepszy i pozostaje tylko mieć nadzieję, że piękna pogoda nam dopisze. Całe nurkowanie jest bezpłatne i jest wyrazem naszego podziękowania za przyjęcie do Klubu Narciarskiego.
Istnieje możliwość przełożenia wyjazdu na 02.06.2019 (niedziela), jeśli będzie fatalna prognoza pogody - deszcz, zimno, ale na 3 dni przed, poinformujemy na stronie Klubu o dniu wyjazdu.
 
Paweł Grabowski <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>